BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Złoty medal dla Barbary Serafin

Data: 18.12.2018 r., godz. 08.52    2063
Barbara Serafin, mieszkanka naszej gminy, została złotą medalistką Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 letnich w pływaniu na basenie 25m.
W dniach od 14.12 do 16.12 na basenie 25 metrowym w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 letnich w pływaniu. W zawodach Jabłonna po raz kolejny była reprezentowana przez Barbarę Serafin, która razem z koleżankami z klubu G-8 Bielany zdobyła w piątek złoty medal w sztafecie 4 x 200 metrów.. Basia oprócz sukcesów w sztafecie również zaprezentowała się bardzo dobrze w startach indywidualnych. Zarówno w piątek jak i sobotę awansowała do popołudniowych finałów. Jest to już drugi tytuł mistrza Polski zdobyty przez Barbarę w tym roku (wcześniej złoto i srebro zdobyła na letnich mistrzostwach Polski na basenie 50 metrowym).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.