Główna treœść strony

Kultura

W tym miejscu będziemy informować o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych w gminie Jabłonna.

Plakat
Plakat


Plakat
Plakat


Plakat
Plakat


Palace Jazz Cafe
Palace Jazz Cafe


Festiwal Nauki 2017
Festiwal Nauki 2017


<b>Palace Jazz Cafe
Palace Jazz Cafe


Palace Jazz Cafe
Palace Jazz Cafe


<b>Plakat
Plakat


<b><b>„Palace Jazz Cafe to nowe miejsce spotkań. W klimatycznych wnętrzach podziemi Pałacu w Jabłonnie możemy rozkoszować się wyborną kawą oraz posłuchać muzyki "na żywo". Grać i śpiewać dla Państwa będą ci, dla których muzyka to radość, dobra energia i spełnienie…”

Najbliższe spotkanie 21 kwietnia 2017r. o godz. 19.00. Zapraszamy już od godz. 17.00. W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację pod tel. 22 782 54 61.
Wystąpi ViNATi Marius Zolkevka (Mariusz Żółkiewka) - muzyk, gitarzysta, kompozytor o wieloletnim doświadczeniu studyjnym i koncertowym. Na jego twórczość składają się aranżacje muzyki klasycznej również rockowe oraz kompozycje własne. W muzyce porusza go melodia, dynamika, prędkość, ale i jej klimat. Jedne elementy odnajduje, w muzyce klasycznej, a inne w rockowej i choć to nie wszystkie gatunki które lubi, to właśnie one wpływają na jego grę.

Jak sam mówi: „W muzyce klasycznej prędkość oznacza emocje, a w rockowej to właśnie gitara daje możliwość ich nadania. Wplatam więc w instrumentalną muzykę rockową poszczególne frazy muzyki klasycznej, głównie Paganiniego i Bacha. Połączenie tych dwóch gatunków muzycznych powoduje coś niesamowitego”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polubienia profilu na Facebooku www.facebook.com/palacejazzcafe

<b><b>W piątek 10 marca w pałacowej kawiarni odbył się koncert z serii Palace Jazz Cafe. Przy pełnej sali, wystąpiła wybitna artystka Lora Szafran, której akompaniował znakomity pianista Bogdan Hołownia. Słuchacze mieli okazję wysłuchać wyjątkowych interpretacji utworów, w których dobry humor nigdy nie ustępował elegancji, a perfekcja wykonanie na długo zapadnie w pamięć.
Palace Jazz Cafe to wspaniała propozycja dla tych, którzy chcą spędzić piątkowy wieczór przy dobrej muzyce na żywo. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, jednak warto wcześniej zarezerwować miejsce.

<b>Galeria Jabłonna zaprasza na nową wystawę!
<b>Kulturalny marzec

<b>Pałacowe spotkania z muzyką w 2017 r.

Koncerty odbędą się – 19 lutego, 19 marca, 23 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca, 24 września, 15 października, 19 listopada i 17 grudnia. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 13.00, wstęp bezpłatny. Projekt współfinansowany jest ze środków gminy Jabłonna.

<b>

 • Centrum Kultury i Sportu
 • Gminne Centrum Informacji
 • Jezioro Zegrzyńskie
 • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie
 • Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie
 • Bezpłatna Szkoła Rodzenia
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
 • Legion Klub HDK PCK
 • Planowane Wyłączenia Prądu
 • Turystyczny Szlak Patriotyczny Polski Walczącej
 • 32 Wieliszewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
 • Gaz System
 • Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie
© 2002-2015 Urząd Gminy w Jabłonnie
Zawartość merytoryczna: MICHAŁ SMOLIŃSKI, e-mail: promocja@jablonna.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja tech: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl