Urząd Miasta Legionowo wspólnie z Urzędem Skarbowym w Legionowie zapraszają lokalnych przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie poświęcone Krajowemu Systemowi e-Faktur (KSeF). Odbędzie się ono 20 listopada 2025 r. w godz. 10.00–12.00 w sali ślubów Urzędu Miasta Legionowo (ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41).

Wydarzenie ma na celu wsparcie przedsiębiorców w przygotowaniu do obowiązkowego korzystania z KSeF, który już wkrótce stanie się stałym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Uczestnicy poznają podstawowe zasady działania systemu, dowiedzą się, jak wystawiać i odbierać e-faktury, a także zyskają praktyczne wskazówki dotyczące codziennej obsługi KSeF.
Szkolenie poprowadzą eksperci z Urzędu Skarbowego w Legionowie, którzy omówią m.in.:
-podstawowe informacje o Krajowym Systemie e-Faktur,
-praktyczne aspekty korzystania z KSeF w codziennej działalności firmy.
Wydarzenie organizowane jest we współpracy z partnerami:
Powiatową Izbą Gospodarczą w Legionowie, Powiatowym Cechem Rzemiosł Różnych w Legionowie oraz firmą Map Solutions Sp. z o.o.
Data: 20 listopada 2025 r.
Godzina: 10.00–12.00
Miejsce: Sala ślubów Urzędu Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41
Udział: bezpłatny
Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje wcześniejsza rejestracja, aby się zapisać, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Prosimy o zbaranie wizytówek na wydarzenie.
Nie przegap okazji, by przygotować swoją firmę na nowe przepisy i dowiedzieć się, jak sprawnie wdrożyć KSeF w codziennej pracy!