Jesteś tutaj:

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka!

Data: 25.05.2021 r., godz. 12.00    875
Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski, Gminne Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie oraz Sołtysi zapraszają na Gminny Dzień Dziecka.
Świętować zaczynamy już w nadchodzącą sobotę, 29 maja przy ul. Nadwiślańskiej 1 w Skierdach. W programie imprezy, która rozpocznie się o godzinie 11:00, zaplanowane są m.in. rozgrywki sportowe, bezpłatne zajęcia i pokazy jazdy na deskorolkach oraz piknik rodzinny.

Na Pumptracku rozegrane zostaną zawody w pompowaniu. Swoich sił może spróbować każdy! Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych. Biuro zawodów startuje o godz. 11:00. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i pobrania dokumentów wymaganych do uczestnictwa w rywalizacji: oświadczenie osoby dorosłej oraz zgoda rodzica lub opiekuna

W niedzielę, 30 maja od godz. 13.00 do 18.00 zapraszamy do Chotomowa na ul. Piusa XI, gdzie na terenie przynależącym do Domu Dziecka odbędzie się Kolorowy Piknik Rodzinny.

1 czerwca o godz. 13.00 kontynuujemy zabawę w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie. Od godz. 13.00 do 18.00 będziemy wspólnie bawić się na Kolorowym Pikniku Rodzinnym, podczas którego o godz. 16.00 zaprezentujemy zwycięski projekt Maskotki Gminnej. Dodatkową atrakcją będzie Mecz Samorządowców, który rozegrany zostanie na boisku Orlik w Jabłonnie o godz. 17.00. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość wykonania pamiątkowej fotografii w specjalnej przygotowanej do tego celu fotobudce.

Plakat informacyjny z okazji Dnia Dziecka

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich m.in.: pokaz sprzętu strażackiego, malowanie na folii, dmuchańce, rozgrywki sportowe, animacje dla dzieci, rodzinna zumba, warsztaty z ceramiki, zajęcia plastyczne, plener malarski.

Impreza przeprowadzona zostanie zgodnie z obowiązującymi zasadami zawartymi w procedurach bezpieczeństwa oraz aktualnymi zaleceniami Generalnego Inspektora Sanitarnego.

Projekt realizowany jest w ramach Gminnego programu profilaktyki
i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2021.

Regulamin imprezy