Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Spotkania z laureatami konkursu

Data: 06.04.2023 r., godz. 14.00    969
W czwartek, 6 kwietnia Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski spotkał się z laureatami konkursu na projekt Gminnej Kartki Wielkanocnej.
Główną nagrodę w najmłodszej kategorii wiekowej odebrał siedmioletni Tomek Zubrzycki, uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. W poniedziałek, 3 kwietnia nagrody w tej kategorii odebrały, laureatka 2 miejsca Gabrysia Bednarczyk z Przedszkola Gminnego w Jabłonnie oraz Julia Krupińska uczennica klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie, która zajęła 3 miejsce.

 

W czwartek Wójt wręczył także nagrody zwycięzcom w kategorii klas 4-6: dwunastoletniemu Antoniemu Drewnowskiemu, uczniowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie oraz Basi Treli, uczennicy klasy piątej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Nagrody odebrały także zwyciężczynie najstarszej kategorii, uczennice klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie - Zuzanna Szatkowska oraz Wiktoria Rakowska. 


Laureatka 3 miejsca w kategorii klas 4-6 Marysia Chodkowska, uczennica klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie oraz zwyciężczyni w najstarszej kategorii wiekowej Małgosia Lisowska, uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie odbiorą nagrody od Wójta po Świętach Wielkiej Nocy.

Dyplomy i upominki dla pozostałych dzieci wyróżnionych w konkursie zostały przekazane do szkół, w których uczą się laureaci.

Wszystkie zwycięskie prace można obejrzeć pod linkiem: https://www.jablonna.pl/aktualnosci/1709

Konkurs plastyczny na projekt Gminnej Kartki Wielkanocnej ma w naszej gminie już wieloletnią tradycję i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja także zaowocowała ogromną liczbą wspaniałych prac. Wpłynęło aż 229 projektów charakteryzujących się różnorodną formą. Prace zostały wykonane z niebywałą starannością i na bardzo wysokim poziomie artystycznym, a dzieci wykazały się wyjątkową inwencją oraz kreatywnością.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy!