Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

1 czerwca - Święto Dzieci w Jabłonnie

Data: 29.05.2023 r., godz. 13.00    621
W Dniu Dziecka, 1 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy, która odbędzie się przy kościele w Jabłonnie (ul. Modlińska 105A).
Na uczestników imprezy będą czekały niesamowite niespodzianki, wśród których wyliczyć można dmuchany plac zabaw i eurobungee, ściankę wspinaczkową, fotobudkę, gry, zabawy, konkursy, animacje, występy i warsztaty artystyczne, kiermasz książek, aktywności sportowe oraz pokaz sprzętu wojskowego, policyjnego i strażackiego. Dostępna będzie także darmowa gastronomia pod chmurką.

Nasza scena już od samego początku będzie tętnić życiem. Wystąpią m.in. uzdolnione tancerki z Bds Cheerleaders oraz zespół hip-hopowy ze szkoły tańca Brothers Dance Studio. O godz. 17.30 scenę opanują doskonale znani lokalnej społeczności członkowie zespołu BANGEROS. Po nich z gościnnym występem zaprezentuje się "Sounds Good" z Domu Kultury "Włochy". A na koniec usłyszymy brzmienie kapeli "Outrageous Kids".

Doskonałą zabawę zapewnią nam także doświadczeni animatorzy z „Teatru pod Orzełkiem”. Dodatkową atrakcją będzie także możliwość wykonania pamiątkowej fotografii z gminną maskotką – przesympatycznym łosiem Jabłonkiem. Wspólna zabawa potrwa do godz. 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat, Dzień Dziecka, 1 czerwca, godz. 16.00 - 20.00, Jabłonna, ul. Modlińska 105 A (teren obok kościoła)