Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Kiermasz Świąteczny 2023

Data: 21.11.2023 r., godz. 10.00    1672
Razem celebrujmy magiczny czas świąt!

Zapraszamy Was serdecznie na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 9 grudnia 2023 r. w godz. 12.00 - 20.00  w parku przy Urzędzie Gminy Jabłonna. 

Kiermasz Świąteczny to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, zakupienia wyjątkowych prezentów dla bliskich oraz wsparcia lokalnych rzemieślników i artystów.

Na kiermaszu znajdziecie unikalne produkty rękodzielnicze m.in. ozodoby z makramy, filcu i drewna, biżuterię z drewna egzotycznego, stroiki świąteczne, pluszowe krasnale, wyroby szydełkowe oraz ze słomy, a także świątczne smakołyki i wiele innych. 

Podczas kiermaszu świątecznego odbędzie się także akcja świątecznej wymiany zabawek. Akcji przyświeca idea zrównoważonego podejścia do konsumpcji i jednocześnie umożliwienia dzieciom cieszenia się nowymi zabawkami bez konieczności zakupu nowych. Pamiętaj, aby przynieść zabawki w dobrym stanie, pozwalającym innym dzieciom na korzystanie z nich. Szczegóły akcji dostępne są pod linkiem: https://www.jablonna.pl/aktualnosci/1846

Dodatkowego uroku temu wydrzeniu nada karuzela wenecka, która zapewni niezapomniane wrażenia zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Niech ten kiermasz będzie okazją do budowania wspólnoty i dzielenia się ciepłem świąt.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

KIERMASZSWIATECZNY (1).jpg (1.70 MB)