Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Protest rolników - utrudnienia w ruchu drogowym

Data: 08.02.2024 r., godz. 11.00    978
UWAGA! Informujemy, że do Urzędu Gminy Jabłonna wpłynęło zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia: Protest rolników wobec złej polityki Unii Europejskiej, które planowane jest w piątek, 9 lutego 2024 roku.

Organizatorzy spodziewają się obecności od 150 do 200 rolników, którzy swoimi traktorami przejadą Drogą Krajową nr 61 od miejscowości Kacice (powiat pułtuski) do Jabłonny i z powrotem do Kacic. 

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 w miejscowości Kacice (powiat pułtuski). Następnie przejazd drogą krajową 61 w kierunku Serocka. Kolejno przez Wierzbicę i Serock (ul. Pułtuska i Zakroczymska). Powrót na drogę krajową 61 (obwodnica) i przejazd do miejscowości Jabłonna, gdzie na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńska z Akademijną protestujący zawrócą i tą samą trasą powrócą do miejscowości Kacice. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 16.00.

Szczegóły w komunikacie policji: https://legionowo.policja.gov.pl/ple/aktualnosci/127594,Planowany-protest-rolnikow-przyniesie-utrudnienia-na-drogach-powiatu-legionowski.html