Jesteś tutaj:

Lider Zmian- głosuj na Jabłonnę!

Data: 01.09.2019 r., godz. 10.20    1464
Gmina Jabłonna została zakwalifikowana do konkursu Lider Zmian w obszarze "Świat wokół nas". 1 września rozpoczęło się głosowanie na projekty zakwalifikowane do konkursu w kategorii „Nagroda Internautów”. 1 osoba może zagłosować raz dziennie na 1 projekt w ramach każdej kategorii! Zachęcamy do codziennego głosowania!
O zwycięstwo walczy ponad 30 projektów dofinansowanych ze środków europejskich, dotyczących między innymi edukacji, kultury, rewitalizacji, środowiska czy transportu.

Głosowanie trwa do 10 października do godziny 10.00. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 października.

Zachęcamy oddawania głosów pod linkiem: http://liderzmian.eu/projekty/termomodernizacja-budynkow-uzytecznosci-publicznej-w-gminie-jablonna/

1 osoba może zagłosować raz dziennie na 1 projekt w ramach każdej kategorii!


                                                                       KLIKNIJ W OBRAZEK, ŻEBY ODDAĆ GŁOS!Nazwa projektu:
Termomodernizacja budynków w Gminie Jabłonna
W ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Jabłonna” zrealizowano prace termomodernizacyjne w czterech budynkach użyteczności publicznej, należących do Gminy Jabłonna. Budynkami tymi były: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie (GCKiS), Filia Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Skierdach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Chotomowie (dawniej Publiczne Gimnazjum w Chotomowie) oraz Gminne Przedszkole w Jabłonnie. Łączna powierzchnia całkowita obiektów, poddana procesowi termomodernizacji oraz tzw. robotom towarzyszącym wyniosła ponad 5 175 m².