Jesteś tutaj:

Wy zostańcie w domu, my dla Was będziemy w pracy! Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej

Data: 01.04.2020 r., godz. 13.05    1270
W tych trudnych czasach podejmujemy wszelkie działania i dokładamy szczególnej staranności aby pomóc wszystkim chorym, starszym i pozostającym w domu z powodu nałożonej kwarantanny.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, nasz lekarz Pani Maria Trójczak – Żero dołączyła do akcji – POMAGAMY i będzie udzielała naszym pacjentom porad lekarskich również poza godzinami pracy w przychodni. Ze względu na szczególną postać tych porad nie będą mogli Państwo uzyskać recept, skierowań i zleceń, czy tradycyjnej porady medycznej. Natomiast Pani Maria pomoże Wam rozwiać wątpliwości, udzieli wskazówek, upewni Was co do słuszności postępowania w sytuacji w jakiej obecnie się znajdujecie, kiedy nie będziecie mogli dodzwonić się do przychodni i uzyskać porady podczas godzin pracy naszych placówek.

Telefon kontaktowy do Pani Marii Trójczak–Żero: 603 691 087

Z uwagi na to, że jest to prywatny telefon do lekarza, prosimy o korzystanie z niego z rozwagą. Natomiast Pani Maria zobowiązuje się, że odbierze każdy telefon o ile będzie miała taką możliwość i będzie do Państwa dyspozycji nawet do godziny 21 w tygodniu oraz od 8 do 21 w weekendy.

Zwracamy się do Was z prośbą o składanie zapotrzebowania na wypisanie recepty droga mailową , gdyż to właśnie przyjmowanie próśb o wypisanie recepty zajmuje naszym pracownikom najwięcej czasu.
Mail do składania zapotrzebowania na receptę:

jablonna@zozjablonna.pl
chotomow@zozjablonna.pl