Jesteś tutaj:

Dofinansowanie dla NGO z powiatu Legionowskiego 28.04-11.05

Data: 27.04.2020 r., godz. 13.17    1460
W najbliższy czwartek Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej odpowie na pytanie z jakich instrumentów wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej mogą skorzystać organizacje pozarządowe prowadzące odpłatną i nieodpłatną działalność statutową.
Trwają ogłaszane przez Powiatowe Urzędy Pracy nabory na składanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń oraz do innych instrumentów w ramach tarczy antykryzysowej. W związku z tym Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS zaprasza na konsultacje grupowe dla organizacji, które planują skorzystać z tej formy wsparcia. Szczególnie zapraszamy do udziału osoby zajmujące się księgowością w organizacji!

Konsultacje odbędą się 30 kwietnia, we czwartek o godzinie 13.00 na platformie ZOOM - potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki/ kamera.

Zainteresowane udziałem w spotkaniu osoby prosimy o wypełnienie formularza online (czynny do środy 29.04 do godziny 19.00): https://forms.gle/kLmACtE8AQoF41Te6

Na podany w formularzu adres mailowy prześlemy we czwartek rano link do spotkania.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w pierwszej kolejności będą akceptowane zgłoszenia od organizacji z powiatów, w których aktualnie trwa nabór wniosków tj.: legionowskiego, mińskiego, otwockiego, sochaczewskiego.

Konsultacje poprowadzi Mirosława Hamera - prawniczka, animatorka, doradczyni biznesowa dla przedsiębiorstw społecznych, która od ponad 10 lat współzarządza Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

Zapraszamy do udziału i z góry dziękujemy za pomoc w upowszechnieniu informacji wśród zainteresowanych organizacji i innych podmiotów uprawnionych (np. klubów sportowych, spółdzielni socjalnych)
Konsultacje odbędą się w ramach projektów „Efektywnie-Fachowo-Skutecznie. Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Żyrardowie” oraz „Efektywnie-Fachowo-Skutecznie. Rozwój ekonomii społecznej w subregionie warszawsko- wschodnim”, współfinansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.