Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Jak dojechać do Gminy Jabłonna?

11819
Komunikacja w naszej gminie opiera się na współpracy z ZTM – mamy tu następujące linie: 723, 731, linia nocna N63, linie lokalne: L34, L41, L49. Mamy również możliwość przyjechania pociągiem – liniami Kolei Mazowieckich (KM) – stacje PKP Chotomów lub Janówek, ewentualnie SKM do Legionowa skąd trzeba przesiąść się w autobus i można dojechać do Gminy Jabłonna.
Jak dojechać z Warszawy?
Zależy oczywiście skąd, proponujemy metrem dojechać do stacji Młociny, przesiąść się w 511:
- na przystanku POETÓW (w Warszawie przy Forcie Piontek) przesiąść się w jeden z autobusów: 723 lub 731. Autobusem 723 można dojechać do centrum Jabłonny (dom kultury/przystanek SZKOLNA, urząd, pałac w Jabłonnie/przystanek PAŁAC), autobus 731 jedzie bardziej obrzeżami wsi Jabłonna i dojeżdża do Legionowa,
- na przystanku Dąbrówka Wiślana wsiąść do autobusu L49. Autobusem L49 można dojechać do Chotomowa przez Jabłonnę (przez Bukowy Dworek, os. Przylesie, ul. Modlińską w Jabłonnie).

Jeśli podróżujesz do Skierd, Rajszewa, Suchocina, Bożej Woli, Trzcian, Janówka Drugiego bądź Wólki Górskiej proponujemy przesiadkę z autobusów 723 lub L49 na przystanku SZKOLNA w Jabłonnie w autobus L41, który drogą wojewódzką dojeżdża do Nowego Dworu Mazowieckiego. Autobus L41 zatrzymuje się praktycznie (przy drodze wojewódzkiej) w każdej miejscowości.

Jak dojechać z Legionowa?
Zakładając, że dojechali tam Państwo pociągiem – KM lub SKM z Warszawy lub z Nowego Dworu Mazowieckiego mają Państwo następujące możliwości:
- ze stacji PKP Legionowo Przystanek – autobus 723 do Jabłonny,
- ze stacji PKP Legionowo – autobus L34 do Chotomowa,
- ze stacji PKP Legionowo – autobus L41 przez Jabłonnę drogą 630 do Nowego Dworu Mazowieckiego.


Jak dojechać z Nowego Dworu Mazowieckiego?
Autobus linii L41 – rusza spod Urzędu Miasta NDM.

Rozkłady jazdy autobusów linii regularnych ZTM i linii "L"

Koleje Mazowieckie

SKM (linie Warszawa-Legionowo) – S3