Jesteś tutaj:

Porady telefoniczne w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jabłonnie

989
Z uwagi na bezpieczeństwo naszych pacjentów i ograniczenie możliwości kontaktu z Koronawirusem, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jabłonnie uruchomił dla Państwa porady telefoniczne.

Wszystkich pacjentów, wyrażających chęć wizyty u lekarza, w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi przychodniami:
*Ośrodek Zdrowia w Jabłonnie - tel. 22 782 43 35,
*Ośrodek Zdrowia w Chotomowie - tel. 22 772 62 95.

W sytuacjach kiedy będzie to niezbędne, nasz personel umówi Was na wizytę do lekarza wyznaczając konkretną godzinę, tak abyście uniknęli kontaktu z innymi pacjentami.

W pozostałych sytuacjach zostanie Państwu udzielona TELEPORADA. Lekarz udzielający TELEPORADY na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego.

Zachęcamy Państwa do unikania bezpośredniego kontaktu z placówkami medycznymi i korzystanie z możliwości kontaktu telefonicznego z lekarzem. Jeżeli nie jest to konieczne, prosimy o odłożenie bezpośredniej wizyty u lekarza do czasu, kiedy ryzyko zarażenia wirusem będzie znikome.