Jesteś tutaj:

AKTUALNOŚCI

383
Wsparcie dla organizacji, które nie skorzystały jeszcze z pomocy.

Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z którym współpracuje Gmina Jabłonna pomoże zainteresowanym w sprawdzeniu czy mogą skorzystać z wsparcia oraz w wypełnieniu wniosku.
Kontakt : http://lowes.boris.org.pl


Szczegóły tarczy poniżej:

https://legionowo.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza

art. 15zzb – dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń dla organizacji prowadzącej działalność gospodarczą ze spadkiem przychodów z niej: https://legionowo.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzb-wynagrodzenia

art. 15zzd – pożyczka do 5.000 zł dla mikroprzedsiębiorcy na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej: https://legionowo.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzd-pozyczka

art. 15zzda – pożyczka do 5.000 zł dla organizacji pozarządowej na pokrycie bieżących kosztów działalności statutowej: https://legionowo.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzda-pozyczka-org

art. 15zze – dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń dla organizacji ze spadkiem przychodów z działalności statutowej: https://legionowo.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zze-organizacje


------------------------------------------------------


Centrum Integracji Społecznej- skorzystaj z bogatej oferty usług
24.06.2020 r.

Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zachęca do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług- od prac remontowo-budowlanych, hydraulicznych, drogowych po sprzątanie i dozorowanie terenów.
Wspieraj EKONOMIĘ SPOŁECZNĄ!


OFERTA
Ankieta „Tarcza Antykryzysowa” – NGO
19.05.2020 r.

Badanie przeprowadzane przez Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (LOWES), prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS, na prośbę Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
ANKIETATarcza dla organizacji
Od 28 kwietnia 2020 r. do 11 maja 2020 r. ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne, w przypadku spadku przychodów z działalności statutowej w następstwie wystąpienia COVID-19.
Informacja Lokalnego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej
10.04.2020 r.

W związku z aktualną sytuacją w kraju informujemy, że od 16 marca 2020 r. do odwołania biuro Stowarzyszenia BORIS pracuje zdalnie.

WIĘCEJ INFORMACJI

****************************************************************

Jak założyć organizację pozarządową? W jaki sposób pozyskać środki na działalność statutową organizacji pozarządowych? W jakim obszarze mogą działać grupy nieformalne? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź podczas bezpłatnych warsztatów AKTYWNI SPOŁECZNIE. Projekt realizowany w ramach wspierania ekonomii społecznej przez Gminę Jabłonna we współpracy z Warszawskim Ośrodkiem Ekonomii Społecznej.